Інвентаризація від старост: перші результати

Дата: 22.02.2021 13:31

У п'ятницю, 19 лютого, напрацювання по інвентаризації земель презентував новий староста сіл Ярославичі та Монилівка — Михайло Світлик.

Процес інвентаризації запустили депутати нового 8-го скликання, цей процес передбачає аналіз використання земель у Зборівській громаді, виявлення незаконного обробітку та кількості землі під ОСГ у громаді загалом.

На час проведення інвентаризації призупинена видача 2-х Га. До травня 2021 року старости мають презентувати депутатам свої напрацювання. Першим це зробив Михайло Світлик, новий староста Ярославичів і Монилівки.