ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА ЗАГАЛЬНОГО ВІДДІЛУ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.01.2021 16:10

Зборівською міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста загального відділу Зборівської міської ради.

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи

місцевого самоврядування Зборівської міської ради

• Наявність громадянства України;
  • Наявність вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;
  • Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів;
  • Вільне володіння державною мовою;
  • Володіння основами діловодства;
  • Володіння основними навиками роботи на комп'ютері;
  • Без вимог до стажу роботи;

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого         самоврядування.
  • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  •  позбавленні права займати відповідні посади в установленому законом порядку на  визначений термін.

Необіхдні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС з додатками);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія паспорта;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Зборівську міську раду, за адресою: 47201, Тернопільська обл., місто Зборів, вул. Б.Хмельницького , буд. 13, тел.:2-11-86

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.