Молодіжний Конгрес продовжить роботу з моніторингу діяльності депутатів

Дата: 18.01.2021 11:16

Про продовження традиції моніторингу діяльності депутатів Зборівської громади говорить керівниця Департаменту розвитку молодіжного самоврядування при Молодіжному Конгресі Зборівської міської ради - Каріна Лепех.

- Як багатьом відомо, у 2020 році ми проводили моніторинг діяльності депутатів минулого скликання. Аналізували не лише їх відвідуваність сесій, а й якість роботи, а згодом давали рекомендації щодо покращення роботи й продуктивності. Та це було закінчення їх роботи у раді, тож виправити помилки або ж стати ще кращими - вони не змогли.

Інше діло - нове скликання депутатів після осінніх виборів!

Якщо розпочати зараз, то зможемо посприяти якісній роботі депутатського корпусу.

Ми за конструктивний діалог, злагоджену роботу і продуктивну атмосферу. Жодного популізму, дискусій та агресії. Це наше правило, якого будемо дотримуватись і у справах стосовно аналізу роботи новообраних депутатів.

І розпочинаємо ми вже! Результати висвітлюватимемо громадськості кожні 6 місяців у вигляді детальної аналітики і звіту.

І ні, це не дитячі ігри чи бажання цілковитого контролю - це у першу чергу створення підґрунтя довіри до тих, кого обрала громада.