Вітання з нагоди Різдвяних свят від голови громади

Дата: 06.01.2021 11:37

Шановні жителі та гості Зборівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Різдвяних свят!

У Різдвяну ніч трапляються дива, а бажання здійснюються. Тож давайте, зі щирою вірою у серці, всі разом загадаємо найзаповітнішу мрію для кожного українця – мир на нашій землі та єднання всієї України у щирому пориві змінити життя на краще.

А коли зійде на небі Віфлеємська зоря – помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну.

Бажаю всім безмежної любові до ближнього, міцної віри в серці, натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро, принесе достаток, обдарує щедрою долею і міцним здоров’ям, втілить в життя всі плани і задуми.

З повагою, Руслан Максимів, голова Зборівської громади.