ПОРАДИ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ В ПЕРІОД НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Дата: 23.12.2020 16:54

Упродовж грудня-січня заклади освіти мають особливо слідкувати за дотриманням правил безпеки. У період новорічних свят відбувається багато заходів та активностей, які підвищують ризик виникнення надзвичайних ситуацій. Тому, Міністерство освіти і науки України надає рекомендації щодо дотримання правил безпеки в цей час.
  Серед основних порад: обережно поводитися з ялинкою та ялинковими прикрасами, уникати перевантаження розеток, не залишати без нагляду ввімкнені гірлянди та електроприлади. Також забороняється використовувати феєрверки, петарди та інші піротехнічні вироби.
  У цей період керівникам закладів рекомендується провести інструктаж з пожежної безпеки серед учнів та працівників. Важливо пояснити їм головні правила безпеки життєдіяльності, порядок евакуації, а також показати, де розміщуються засоби пожежогасіння.
  Кожен учасник освітнього процесу має пам'ятати, що в разі пожежі треба телефонувати за номером 101.

Детальніше на сайті МОН України