УКРАЇНСЬКА ХАРТІЯ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ - ПРОСТІР ДЛЯ ДІЄВОЇ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ МОЛОДІ

Дата: 10.12.2020 15:18

З метою формування в учнівської молоді громадянської компетентності на основі цінностей УХВЛ, виховання почуття патріотизму та любові до рідної землі, комунальною установою “Центр професійного розвитку педагогічних працівників ”Зборівської міської ради 09 грудня 2020 року було проведено ІІ етап обласного конкурсу «Українська Хартія вільної людини - простір для дієвої життєтворчості молоді».

У конкурсі взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Зборівської та Озернянської ОТГ.

Роботи учасників перевірялися  та оцінювалися за відповідними критеріями.  Переможці нагороджені дипломами комунальної установи “ Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Зборівської міської ради :

Гран-прі:

Колективна робота учнів 5,8,9,10-х класів Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича “Наш Artbook ” (керівник - Хухрик А.Й.)

Диплом І ступеня:

Колективна робота учнів 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної “Хто такий справжній українець” (керівник - Затурська О.Є.)

Диплом ІІ ступеня:

Пашко Юлія Леонідівна, 8 клас, вихованка гуртка “Паперопластика” Зборівського РЦДЮТ (керівник: Мельник Л.М.), робота “Просто любов…”

Диплом ІІІ ступеня:

Колективна робота учнів 9-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перепельників  “Любіть Україну” (керівник -  Богач О.Б.).

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових звершень!