Тернопільська область, Тернопільський район

НАБОРИ LEGO «6 ЦЕГЛИНОК» ДЛЯ ВСІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 26.11.2020 16:31

Для успішної реалізації реформи освітньої галузі та повного навчально-методичного забезпечення перших класів навчальні заклади Зборівської міської ради отримали благодійну допомогу від LEGO Foundation набори LEGO «6 цеглинок» (SixBricks).

Завдяки наборам «Шість цеглинок» втілюватиметься унікальна технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. LEGO об'єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат.

«Можливості LEGO безмежні, головне, щоб вчитель міг їх правильно використати. Діти дуже задоволені. Адже таке навчання є більш активним, динамічним та творчим» - наголошують вчителі початкових класів.