Зборівська громада бере участь у конкурсі "Золотий фліпчарт"

Дата: 02.11.2020 10:21

Конкурс організовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Партнери конкурсу «Золотий фліпчарт» – Тернопільська міська рада, міжнародний музичний фестиваль «Файне місто», Центр Науки Тернополя, Телеканал «Тернопіль 1», UaMedia Group та рекламна агенція Цифра.

Зборівська громада бере участь у номінаціях "Проєкт року" (Гальорка Верхоставу від Молодіжного Конгресу), "Ідея року" (Агротуристичний кластер) та "Активістка року" ( Леся Голояд).

Як проголосувати?

1.      Перейдіть на сайт конкурсу та оберіть номінацію, яка вас цікавить.

2.      Зареєструйтеся через сайт або соціальну мережу Facebook. Для реєстрації достатньо натиснути на помаранчеву кнопку «Реєстрація»  у верхній частині сторінки сайту, після чого з’явиться спеціальна форма, яку потрібно заповнити.

3.      Оберіть від 1 до 3 номінантів. Ви можете голосувати одразу за кілька номінантів – не менше 1, але не більше 3.

4.      Для того, щоб ваш голос було зараховано, потрібно натиснути на позначку зірочки.