З Днем вчителя!

Дата: 02.10.2020 12:36

Дорогі вчителі, нехай ваші знання та ентузіазм відбиваються в очах учнів, щоб в майбутньому ви пишалися докторами наук, політиками та нобелівськими лауреатами, яких ви колись вчили.

Вітаю всіх тих, хто несе в наш світ світло у вигляді різноманітних: наук, навчань і знань. Людей, які присвятили своє життя тому, що закладають в голови юного покоління не тільки ази освіти, а й принципи, цінності та пріоритети, які повинні бути в серцях добропорядних громадян.

Бажаємо вам світла, яке зігріє ваші відкриті душі. Бажаємо вам добробуту та успіху, який неодмінно повинен бути присутнім в житті таких чудових людей. З Днем вчителя!

Голова Зборівської міської ради, Руслан Максимів