ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Дата: 25.09.2020 14:08

25 вересня – День позашкілля

Вітаємо Вас з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання! Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. Саме до Вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно  й корисно.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії, а Ваші устремління та справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду.

Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!