У Зборівської громади дві нагороди в рамках участі в програмі DOBRE

Дата: 03.09.2020 15:22

До завершення підходить участь 18-ти громад Тернопілля у програмі DOBRE / USAID. Це програма, де два роки бере участь і Зборівська ОТГ.

Вчора відбувся фінальний онлайн захід компоненту "Залучення громадськості", який у програмі координує Західноукраїнський ресурсний центр.

Наша громада отримала особливі нагороди - "За ефективне впровадження інформаційних кампаній" та "За активну діяльність Молодіжної ради" ( Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради).

Щиро радіємо за успіхи нашої молоді, адже з часу створення молодіжного консультативно-дорадчого органу у громаді побільшало заходів, ініціатив та проєктів. Зокрема, останній з них - це Ґальорка Верхоставу. А також робота Нетворкінг медіацентру ОТГ.

Ми і надалі будемо підтримувати наш Молодіжний Конгрес та сприяти розвитку молодіжної політики нашої ОТГ.

До нових звершень і перемог!