ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗБОРІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Дата: 01.09.2020 12:07

Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради № 175-од від 01.09.2020 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Зборівської дитячої музичної школи» у період з 01 вересня по 13 жовтня  2020 року відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора Зборівської дитячої музичної школи, що знаходиться за адресою: м. Зборів, вул. Б.Хмельницького 21, Зборівського району Тернопільської області.

Документи подаються з 01 вересня до 30 вересня 2020 року конкурсній комісії у відділ культури, молоді і спорту управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради за адресою м. Зборів, вул. Б. Хмельницького 13, Зборівський район, Тернопільська область, поштовий індекс 47201, мобільний номер телефону +380984097773,  електронна адреса  uprzborivmiskrada@ukr.net

01 вересня 2020 року формування конкурсної комісії;

12 жовтня вивчення конкурсною комісією поданих документів;

13 жовтня проведення конкурсного відбору:

Початок проведення – 10 год.

Місце проведення – зал засідань Зборівської міської ради (ІІ поверх Зборівського РБК).

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантної посади керівника закладу освіти:

Посаду керівника закладу культури може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста) та стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівним виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік необхідних документів:

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи в закладах культури не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Критерії оцінювання презентації проекту програми розвитку закладу культури на один і на п’ять років