ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.08.2020 16:10

Відповідно до рішень сорок сьомої сесії восьмого скликання Зборівської міської ради від 17 червня 2020 № 3946 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради» та від 20 серпня 2020 року № 4286 «Про затвердження статуту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради, з метою сприяння професійного розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, публічного і прозорого призначення на посаду  педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради  що знаходиться за адресою: 47240 м. Зборів, Зборівський район, Тернопільська область, вул. Б. Хмельницького, 37 оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради.

Строк   подання    документів  для  участі  в конкурсному  відборі   з 28 серпня 2020 року по 4 вересня  2020 року.

Конкурс   на  заміщення   вакантної   посади   педагогічних працівників  відбудеться 8 вересня 2020 року.

Початок проведення: 10 год.

Місце проведення: зал засідань Зборівської міської ради (ІІ поверх Зборівського РБК).

Вимоги до претендентів на вакантні посади педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради.

Посаду педагогічного працівника КУ «ЦПРПП» ЗМР може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаторські здібності.

Не може обіймати посаду педагогічного працівника КУ «ЦПРПП» ЗМР особа, яка:

1. є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
  2. має судимість за вчинення злочину;
  3. позбавлена права обіймати відповідну посаду;
  4. за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
  5. підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Для участі у конкурсі подають такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами співбесіди та  надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Призначення  педагогічних працівників КУ «ЦПРПП» ЗМР здійснюється директором Центру за результатами конкурсу, шляхом укладення строкового трудового договору (контракту).

Документи подаються до відділу освіти управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради за адресою:   вул.  Б. Хмельницького,   буд.13, місто Зборів, Тернопільська область, 47201, головному спеціалісту відділу освіти Корінь Мирославі Володимирівні  електронна адреса: uprzborivmiskrada@ukr.net