Молодь Зборова запрошує на благодійний акусничний вечір

Дата: 13.08.2020 14:31

19 серпня о 19:00 у Зборові відбудеться вечірній акустичний концерт, де будуть збиратись кошти для потреб дитячого реабілітаційного відділення.

Це вже не перша співпраця Молодіжного Конгресу Зборівської міської ради та Центру надання соціальних послуг. Минулого року молодь вже організовувала благодійний ярмарок та виставу.

- Можна, звісно, скаржитись на погане фінансування, але це не про нас. Чому не допомогти, коли є така можливість? Тим паче, що це водночас і яскраве, цікаве свято для міста. Зараз ми багато працюємо у напрямку активізації жінок громади, а також дітей, що є інклюзивними. – розповідають керівники проєкту.

Захід відбудеться на площі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку. Крім того, діятимуть 2 фотозони, наприкінці концерту відбудеться холі-фест ( свято яскравих фарб).