Зборівська міська рада Тернопільського району Тернопільської області громада

Тернопільська область, Тернопільський район

Зборівська ОТГ у числі переможців конкурсу "Надання соціальних послуг в громаді"

Дата: 23.07.2020 11:21
Кількість переглядів: 1738Зборівська ОТГ в числі переможців  конкурсу  мікропроектних пропозицій «Надання соціальних послуг в громаді», в якому взяли участь 30 громад  Тернопільської та Одеської областей

 21 липня 2020 року відбулося підписання Угоди про впровадження мікропроекту «Покращення якості та рівня доступності соціальних послуг для вразливих груп населення Зборівської ОТГ».
  Над проетною пропозицією працювали Оксана Футорська (зав. відділенням соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді), Оксана Зварич (зав. відділенням допомоги вдома), Галина Бабина (вчитель – реабілітолог Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю), Наталія Савків (спеціаліст міської ради).

  В документі, підписаному між Державною організацією «Український фонд соціальних інвестицій», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку та Зборівською міською радою в особі міського голови Руслана Максиміва, йдеться про фінансові зобов'язання між сторонами, закупівлі та укладання договорів, процедури оплати для створення відділення соціальної реабілітації для  осіб та сімей в СЖО при КУ «ЦНСП».

 УФСІ забезпечує фінансування в рамках МП (мікропроекту) у сумі: 3 864 154.00 грн.(три мільйони  вісімсот шістдесят чотири тисячі сто п'ятдесят чотири гривні нуль копійок), що на час укладення Мікропроектної Угоди складає 140 000 доларів США (сто сорок тисяч нуль центів) за курсом НБУ.

 Зборівська міська рада  забезпечує спвіфінансування в рамках МП у сумі: 520 280.74  грн.(п'ятсот двадцять тисяч двісті вісімдесят гривень сімдесят чотири копійки) що на час укладення Мікропроектної Угоди складає 18 850 доларів США (вісімнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят доларів нуль центів) за курсом НБУ.

Версію проекту було розроблено ініціативною групою у складі :

  •       Руслана Максиміва - міського голови;
  •       Ярослава Гаранджука -"заступника міського голови;
  •      Михайла Бігуса - начальника управління освіти,культури, молоді і спорту та соціального захисту населення Зборівської міської ради;
  •        Галини Лукачат - директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Зборівської міської ради.

Зі змістом угоди можна ознайомитись тут:  https://drive.google.com/file/d/1eOotwv0jelarVtmOrdCMF4E8VvQWG3ZX/view?usp=sharing


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних