Молодіжний Конгрес завершив моніторинг сайту ОТГ

Дата: 30.06.2020 15:17

Віковий діапазон опитуваних:

Більшість з них користуються сайтом з  гаджетів.

Аналіз продемонстрував, що на сайт ОТГ люди найчастіше переходять із сторінки громади у  Facebook.

Причини відвідування називають різні – це і новини ОТГ, пошук рішень, земельні питання, контактна інформація.

Не усі знаходять там потрібну інформацію, але більшості це вдається.

Більшості подобається вигляд і дизайн сайту:

Однак, аналіз серед молодіжного середовища показав, що сайт потребує зміни дизайну на сучасніший. Йдеться про оновлення шапки сайту та зміни кольорових рішень дизайну.

Інформативність сайту 50 на 50, про це свідчать дані опитування:

В пропозиціях опитувані пропонують додати на сайт такі розділи: соціальні опитування, місцеву рекламу, інвестиційні пропозиції, ширше меню.

ОЦІНКА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ ВІД МОЛОДІЖНОГО КОНГРЕСУ

Опитування та аналіз сайту продемонстрували, що громадськість рідко використовує сайт для звернень до міської ради чи окремих підрозділів у її складі. Ми можемо припускати, що це через те, що сайт, зазвичай, використовують лише як джерело новин та рішень депутатів. Тому, ця послуга потребує додаткової реклами через соціальні мережі.

Спробувавши функцію зворотнього зв’язку нам було легко залишити наше звернення та знайти потрібний нам розділ.

На нашу думку, важливо для зручності та ефективності додати на сайт зразки форми запиту на інформацію та звернення.

БАЛИ

Зворотній зв’язок

Доступ до розділу, візуальний пошук – 7 балів
Можливість залишити коментар і питання – 7 балів
Кількість послуг зворотнього зв’язку - 6

Дизайн сайту

Зручність у користуванні – 9 б.
Кольорова гама  - 7 б.
Шрифти – 8 б.
Навігація – 10 б.
Візуальний контент – 9 б.
Посилання – 8 б.

Молодіжний Конгрес змінив тему сайту, підлаштвав кольорову гаму під новий логотип. У планах оновлення розділів та створення івестиційних пропозицій.