Молодь громади провела тренінг-гру

Дата: 22.06.2020 14:53

Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради розробив та провів гру-тренінг "Зміни - це ми", мета якої ознайомлення молоді із процесами у місцевому самоврядуванні.

Гра відбувається у кілька етапів та поділяє учасників на два табори - молоді і влади. У ході гри вони мають знайти спільну мову та обрати спільні ініціативи для втілення у своїй віртуальній ОТГ.

Еко-активіст, міський голова, футболіст місцевої команди, молода мама, директор музею, депутат-популіст та фінансист ОТГ - усі вони не легко, але цікаво домовлялись та грали у свою роль.

Тренінг проведено у рамках інформаційної кампанії "#ЯМОЛОДЬ", яку реалізовує молодь громади спільно з Західноукраїнський ресурсний центр та Програма DOBRE