У міській раді говорили про особливості цьогорічного Великодня

Дата: 09.04.2020 12:12

Сьогодні поліція спільно із владою та представниками храмів міста обговорювали заходи безпеки під час Великодніх свят. Усі сторони зійшлись на єдиній думці, яка полягає у тому, що саме людська свідомість та відповідальність має найбільше значення у такий складний період.

" - Зі сторони поліції, хочу наголосити, що ми робимо все для безпеки у районі і місті. Не потрібно боятись штрафів і нас, бо єдине, що зараз є спільним ворогом для нас усіх - це пандемія COVID-19. Крім того, хочу зазначити, що нами ще не було виписано жодного штрафу. З усіма ми перш за все проводимо профілактичні розмови, попереджаємо." - зазначив начальник поліції Зборівського району Артем Колодій.

Попередньо зазначено, що під час святкових служб біля храмів чергуватимуть патрульні, для контролю правил дотримання карантину, а це зокрема дистанція і уникнення натовпів, наявність масок, тощо.

Отець Віталій Вовк у свою чергу наголосив, що погоджується з такою позицією, закликає свідомих прихожан зараз залишатись вдома, переглядати служби онлайн. Однак, не усіх може переконати, особливо це стосується старших осіб. Попередньо заплановано, що кошики будуть святити на дворі у черзі, при збережені дистанції  між людьми та у масках, рукавичках. А сповіді та причастя перенесено на час, коли завершиться карантин.

Про кінцеві правила цьогорічного Великодня буде відомо після зустрічі обласного керівництва поліції з духовенством.