ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ГРОМАДИ ОТРИМАЛА СВІДОЦТВА ВІД ДЕРЖАВНОГО ІНСТИТУТУ СІМЕЙНОЇ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Дата: 21.02.2020 12:07

З 18 по 20 лютого у Тернополі відбувався 2-й тренінг програми "Молодіжний працівник в ОТГ", що реалізовується у рамках ДОБРЕ. Цього разу темою навчання стала адвокація, що є невід'ємною складовою участі громадськості у процесі місцевого самоврядування та впливу на рішення влади. Учасники отримали свідоцтва державного зразка за успішне проходження минулого навчання "Базовий тренінг" та сертифікати за даний тренінг. У рамках виконання домашнього завдання цього разу команда із робочою групою реалізує адвокаційну кампанію спільно із молоддю ОТГ.
     Нагадаємо, що від Зборівської громади участь у навчанні беруть: Ярослава Ковбасюк, Роман Моравель, Леся Голояд, Галина Коцур, Ольга Коцур