ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД»

Дата: 12.02.2020 13:08

ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр», виконавець проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує місцеві громадські організації, ініціативні групи та молодіжні ради з громад 3-ої когорти, які є партнерами програми DOBRE у Тернопільській області (Зборівська ОТГ, Золотниківська ОТГ, Лановецька ОТГ, Борщівська ОТГ, Підволочиська ОТГ, Хоростківська ОТГ) подати заявки на участь у конкурсі проєктів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

Завдання конкурсу – активізувати місцеві об’єднання громадян, місцеві громадські організації, молодіжні та ініціативні групи; надати можливість мешканцям громад взяти на себе відповідальність за принесення позитивних перетворень, показати конкретні і видимі результати згуртованої роботи мешканців громад. Дедлайн - 10 березня 2020 року.

Детальна інформація за посиланням https://zurc.org/zaproshennya-gromad-3-oyi-kogorty-do-poda…/