ЦЕНТРАЛЬНУ ВУЛИЦЮ ЗБОРОВА ПРИКРАСИЛИ ІСТОРИЧНІ СТЕНДИ

Дата: 13.11.2019 14:07

У Зборові розпочали встановлення інформаційних стендів. Вони містять старі фото вулиць міста та інформацію про різні історичні періоди.

Ініціатива такого проекту надійшла від ГО “Зборів UP”, у рамках роботи із Західноукраїнським ресурсним центром та програмою DOBRE, спільно із Зборівською міською радою.

В організації давно працюють над втіленням низки проектів, що сприяють розвитку туризму у громаді. Крім 7-ми стендів також встановлять сучасну карту ОТГ із найважливішими позначками на ній (сакральні пам’ятки, історичні місця, тощо).