НИЗЬКИЙ УКЛІН І ШАНА ЗА ЩИРІСТЬ СЕРДЕЦЬ

Дата: 05.11.2019 16:07

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися сьогодні у приміщенні районного будинку культури. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися секретар Зборівської міської ради Ярослава Білан та перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери  за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди професійного свята грамотами Зборівської міської ради та районної державної адміністрації були нагороджені кращі соціальні працівники.
   Після офіційної частини порадували  винуватців свята  чудовими піснями та танцями.