ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Дата: 18.10.2019 14:24

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

24 жовтня 2019 року о 16.оо год в залі засідань Зборівської міської ради (Будинок культури, 2-й поверх) Програмою IFC з підтримки Фонду Енергоефективності України проводиться семінар на тему: «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності» (Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕГРОДІМ»)

«ЕНЕРГОДІМ» - це програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків, яка визначає умови та порядок надання фондом грантів ОСББ для часткового відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках

Програма вже діє на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій до 31 грудня 2023 року.

Джерелом фінансування Програми є Державний бюджет України, а також кошти міжнародних донорів, зокрема Європейського Союзу та Федеративної Республіки Німеччина.

Запрошуємо до участі ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та ініціативні групи, які мають на меті створення ОСББ у м. Зборові до співпраці з Фондом Енергоефективності  для одержання державної програми підтримки.

Більше інформації про Програму на сайті https://eefund.org.ua/

Додаткову інформацію можна отримати у Зборівській міській раді - тел. 2-11-86