ТРИДЦЯТЬ П'ЯТА СЕСІЯ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.09.2019 15:10

На черговій, тридцять п’ятій сесії, що відбулася 25 вересня 2019 року було розглянуто дев’яносто сім питань.

Крім чисельної кількості земельних було, прийнято рішення щодо:

• надання допомоги   за рахунок коштів передбачених для виконання «Програми стимулювання громадян України, направлених Зборівським або Козівським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2019 році»
  • надання допомоги  за рахунок коштів передбачених для виконання «Програми надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на 2018-2019 роки»
  • погодження встановленої Зборівською дитячою музичною школою батьківської плати за навчання учнів у 2019-2020 навчальному році.

У роботі сесії взяло участь сімнадцять депутатів.