СЬОГОДНІ, 16 ЛИПНЯ 2019 РОКУ, ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ЩОДО ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ 370 РІЧНИЦІ ЗБОРІВСЬКОЇ БИТВИ ТА ФЕСТИВАЛЮ БІЛИЙ БЕРЕГ

Дата: 16.07.2019 12:36

Сьогодні, 16 липня 2019 року, відбулося чергове засідання оргкомітету щодо підготовки і святкування 370 річниці Зборівської битви та фестивалю Білий берег, який вже традиційно проводиться у місті Зборові у серпні місяці. В котре було обговорено основні заплановані заходи, розроблено план дій та окреслено ряд завдань які ще потрібно доопрацювати.

Міський голова, Руслан Максимів,  наголосив на значимості запланованих заходів і закликав усіх присутніх  відповідально і креативно віднестися до підготовки свята.

Саме святкування відбудеться в продовж трьох днів, а саме 17-19 серпня 2019 року. У програмі передбачені різноманітні заходи:

• наукова конференція
  • концертна програма
  • шаховий турнір
  • турнір з міні-футболу
  • урочиста хода
  • забави та різні локації
  • дискотека
  • та інше

Детальна програма святкування буде опублікована згодом на сайті.