ПЕРЕМОГА ЗБОРІВСЬКИХ ДЖУР

Дата: 26.06.2019 12:03

У обласному етапі військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Джура» успішно виступив рій «Алатир» ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова.

Протягом шести днів Зборівські джури доводили свою перевагу над ровесниками, змагаючись у складних видах програми. Найкращими вони були у фізичній підготовці, топографії, на смузі перешкод та в грі «Пластун».

У загальному підсумку зборівчани здобули не тільки перемогу в обласному етапі, а й завоювали право взяти участь у Всеукраїнському Зборі активістів гри «Джура»-«Школа козацьких джур», який незабаром відбудеться на Дніпропетровщині. Цей успіх – наполеглива й творча праця педагогічних працівників школи, зокрема Володимира Гармідера, Михайла Наконечного, Романа та Ірини Росіцьких. Залишається побажати успішного виступу на Всеукраїнському рівні.