ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2019 08:00

Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Нашим юним друзям - школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Батьківщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Щиро бажаємо випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Бажаємо учителям життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

Начальник управління

Михайло Бігус