АНАЛІЗУЄМО АУДИТ РАЗОМ З БЕРРІ РІДОМ

Дата: 29.05.2019 16:54

Сьогодні, 29 травня 2019 року, представники програми DOBRE вкотре відвідали Зборівську ОТГ. Цього разу основною темою зустрічі було представлення результатів аудиторської організації з фінансових питань у нашій громаді.

У розмові брали участь:

• керівник Програми DOBRE, Беррі Рід;
  • програмний спеціаліст, Олег Процик;
  • фахівці з аналітики Програми DOBRE;
  • міський голова, Руслан Максимів;
  • працівники міської ради;
  • керівники установ громади;
  • депутати.

Після майже двогодинної розмови, гості громади ознайомили з результатами реалізації першого етапу проекту «Закупівля інтерактивних дошок у школи», у рамках якого в гімназії зроблено капітальний ремонт класу і закуплено комплект парт та стільців. У навчальному кабінеті також буде встановлено SMART Board і проектор. Директор гімназії, Ярослава Ковбасюк поділилася здобутками навчального закладу і розповіла про співпрацю із органами місцевого самоврядування, а також наголосила, що участь у таких проектах є вагомим кроком до створення нового, якісного і сучасного освітнього простору, у якому гармонійно розвиватиметься успішна особистість гімназиста.

Також, керівники громади показали процес реалізації ще одного проекту на території громади, а саме: «Капітальний ремонт приміщення Зборівської дитячої музичної школи (корпус №2)» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій і коштів бюджету ОТГ. Та мали можливість побачити  студії звукозапису, яка діє в музичній школі.

Усі учасники зустрічі залишилися задоволенні співпрацею.