БЛІХ ЗУСТРІЧАЄ ДРУЗІВ!

Дата: 29.05.2019 10:02

Протягом 24-26 травня в лісовому урочищі с. Бліх відбулися одразу декілька змагань. Юні геологи-краєзнавці змагалися у спеціальних видах  триденної програми. В загальному підсумку переможцями в молодшій віковій групі стали учні Ренівської школи (учитель географії Володимир Стареправо). На другому місці учні ЗОШ І-ІІ ст. с. Білоголів (Андрій Недогін), а на третьому -вихованці Зборівського еколого-натуралістичного центру (Наталія Семенович).     Серед команд ЗОШ І-ІІІ ст. переможці визначились в останньому виді змагань. Кубок і «золоті» нагороди завоювала команда СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці (керівник команди Мар’яна Стойкевич).   На другому місці учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного (Євгенія Швед), а на третьому – Млиновецького НВК (Назарій Оленин). Змагання пройшли організовано під керівництвом головного судді Григорія Макара. Команди-переможниці нагороджені медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Традиційно в цю пору змагаються юні туристи. От і цього разу Бліх зібрав  учасників районних змагань серед учнівської молоді та Кубка Тернопільської області пам’яті Богдана Тимчишина. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів переможцем стала команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Ренева (учитель фізичної культури Андрій Кучмай). На другому місці ЗОШ І-ІІ ст. с. Ярчівців (Богдан Бончак). Напружено проходила боротьба серед ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перемогу в змаганнях здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова (Василь Добромиль), яка  в крос-поході та на смузі перешкод була найкращою. На другому місці учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова (Михайло Наконечний), а на третьому – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кобзарівки (Юрій Вербіцький).

Переможців змагань привітала і нагородила начальник відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації Олена Поплінська, яка вручила кубки, медалі та грамоти.

У неділю пройшли змагання  на Кубок Богдана Тимчишина, які цього року завдяки Тернопільській федерації зі спортивного туризму (президент Валерій Старічков), набули статусу обласних та зібрали учнівські й дорослі команди. Учасники змагань вшанували пам'ять про Богдана Тимчишина та Олега Жеграя хвилиною мовчання. Серед учнівської молоді, як і серед дорослих, перемогу святкували тернополяни (команда «Крок» Тернопільського центру туризму), яких готував відомий тренер Сергій Борщ. На другому місці серед молодших команда «Крок» Тернопільської ЗОШ  № 16. Серед дорослих СТК «Легіон» з Тернополя зайняв друге місце. Команда «Еверест», яка складалася із туристів м. Зборова зайняла третє місце серед молодших (капітан  Галина Коцур), а серед дорослих третьою була команда «Легіон – молодість». Переможці отримали нагороди від федерації туризму Тернопільщини, від родини Богдана Тимчишина, колишніх вихованців Олега Жеграя – Ірини та Романа Лопушинських. Злагоджено працювала суддівська колегія змагань під керівництвом Володимира Гармідера. Учасники змагань висловлюють щиру подяку медичним працівникам, директору ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного Михайлу Горішному, лісничому     Мшанецького лісництва Ігорю Гуменюку, місцевому жителю Віктору Сікотовському, працівникам поліції за допомогу в організації змагань.

Ігор Колос, завідувач Зборівського РМК