МОЛОДІЖНИЙ КОНГРЕС У ЗБОРІВСЬКІЙ ОТГ

Дата: 21.05.2019 16:14

У Зборівській громаді депутати 17 травня 2019 року на сесії міської ради проголосували за створення консультативно-дорадчого органу  Молодіжний Конгрес при Зборівській міській раді.
   Над поданням проекту на розгляд працювала робоча група Молодіжного корпусу ГО “Зборів UP” та Зборівська міська рада.
  Серед списку обов'язків та прав членів Конгресу найважливішими є: відстоювання інтересів молоді на всіх рівнях влади; відвідування нарад, комісій, сесій, зустрічей, де фігурують питання молодіжної політики; право бути радником голови, заступників, депутатів у питаннях молодіжної політики; організація та проведення заходів; налагодження регіональних зв'язків з іншими молодіжними організаціями.
  Організаційну структуру у організації обрали за зразком США, тож тепер у Зборові буде збиратись сенат та палата представників.