ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 09.04.2019 14:19

5 квітня 2019 року у  відділі освіти управління освіти, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення  Зборівської міської ради відбулося засідання  атестаційної комісії. Комісією другого рівня атестовано 39 вчителів, 3 керівники ЗЗСО, 1 директора закладу дошкільної освіти, 1 заступника з навчальної роботи, 1 заступника з навчально-виховної роботи та 2 заступники з виховної роботи, 1 психолога.

За підсумками атестації: 7 учителям присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»,  32 учителів атестовано на відповідність раніше присвоєної категорії «Спеціаліст вищої категорії», 10 вчителям присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель», 18 вчителів атестовано на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «Старший вчитель», 2 вчителів атестовано на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «Учитель-методист».