ВИЇЗДНА ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА ПЛІСНЯНИ

Дата: 29.03.2019 14:59

Голова Зборівської міської ради продовжує зустрічі з жителями громади. Цього разу така зустріч відбулася 28 березня в селі Плісняни. На яку були запрошені усі жителі села та місцеві підприємці та орендарі. На початку зустрічі міський голова, Руслан Максимів,  коротко охарактеризував діяльність громади в 2018 році та окреслив перспективи на 2019 рік. Окремо зупинився на реалізації проектів та об’єктів що стосуються саме села Плісняни. А саме: виготовлення права власності на будівлю та земельну ділянку сільської школи, виготовлення проектно-кошторисної документації на її газифікацію, виділення коштів на ремонт вуличного освітлення та інше.

Багатьох жителів цікавило ряд земельних питань, зокрема процесу приватизації та оренди. Молодим мамам були цікаві перспективи відновлення роботи дитячого садочка та придбання дитячих майданчиків. Завжди актуальними залишалися питання ремонту доріг.

Майже двохгодинна зустріч пройшла емоційно та конструктивно. Одним із побажань жителів Пліснян було частіш інформувати їх про заходи що відбуваються та вирішувати усі справи радячись на зборах.