ОЛІМПІАДА ЮНИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ

Дата: 23.02.2019 16:46

Фото без опису Фото без опису

23 лютого 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії", в якому взяли участь близько ста учасників.
          Урочисте відкриття розпочалося у фойє загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова із благословення співголови олімпіади о. Віталія Вовка.
       Цьогоріч учасники олімпіади – вихованці закладів дошкільної освіти та учні 1-2 класів – презентували пісню, вірш чи розповідь, що прославляють Бога чи християнську родину; учні 3-4 класів виконували тестові завдання, а учні 5-11 класів писали тести та роздумували над цитатами із Святого Письма у творчій роботі.
        Олімпіада проходила надзвичайно доброзичливо і задушевно. У проведенні олімпіади також взяли участь о. Іван Лобур, педагоги району та батьки.
        Зичимо переможцям районного етапу максимально розкрити свої таланти у підготовці творчих робіт на Всеукраїнський етап олімпіади, що відбудеться в Острозькій академії в квітні-травні цього року. Хай милосердний Господь благословляє усіх за працю і старання.