ХАЙ ВОГОНЬ МИРУ ЗАСІЯЄ НАД НАШИМ КРАЄМ

Дата: 29.12.2018 10:58

Свічка у церковній традиції символізує Світло Правди, Світло мудрості, Світло Євангелія, що перемагає темряву гріха. Це символічна жертва, яку приносимо Богу. Вже не вперше представники Козівської скаутської організації "Пласт" є жертовними носіями Божого світла – Вифлеємського вогню на Зборівщині. Цього разу  вони завітали до Зборівської міської ради 28 грудня 2018 року де передали тепло Святої землі для працівників міської ради та усієї громади. Руслан Максимів, міський голова подякував пластунам та керівництву Агрохолдингу "Мрія" за щирість, тепло та доброзичливість, а також побажав щоб їхня праця була продовженням віковічних українських традицій серед нашого народу.