ЗБОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 21.12.2018 11:23

ЗБОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

головного спеціаліста з інформаційно-комп'ютерного забезпечення сектору організаційно-кадрового забезпечення Зборівської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

- Громадянство України;

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста, магістр;

- стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

- навики встановлення, впровадження програмних забезпечень  на ПК, забезпечення працездатності комп’ютерної техніки, забезпечення захисту інформації;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Зборівську міську раду, за адресою: 47201, Тернопільська обл., місто Зборів, вул. Б.Хмельницького, буд. 13, тел.: 2-11-86.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.