СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ-ЗАПОРУКА УСПІХУ

Дата: 04.12.2018 16:23

Другий день у нашій громаді працюють представники програми DOBRE, (“Децентралізація приносить кращі результати та енергоефективність”).

Це один із перших візитів, який можна назвати ознайомлюючим і діагностичним. Експерти програми цими днями мали можливість поспілкуватись з багатьма представниками нашої громади. Зокрема початковим етапом було спілкування з керівництвом громади. Міський голова, Руслан Максимів  старався якомога ширше розповісти про стадії формування громади, донести до експертів основні переваги, перспективи, а також і прорахунки діяльності за рік. Підчас розмови йому було вручено ще один екземпляр договору (англомовний) підписаний напередодні.

У своїй роботі експерти програми вивчали діяльність комунальних підприємств, установ та закладів освіти, культури, спорту, роль громадської організації, підприємців та депутатів. Це потрібно для того, щоб якомога детальніше вивчити ситуацію та спроектувати стратегію розвитку громади.