НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 13.11.2018 15:24

30 жовтня 2018 року за сприяння Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості у приміщенні Зборівської гімназії ім.. Р. Завадовича для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти проведено семінар-тренінг «Розвиток стресостійкості як профілактика емоційного вигорання» за участю психолога, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету Оксани Коваль.
  У ході заходу Оксана Коваль охарактеризувала ознаки професійного вигорання, ознайомила учасників з поняттям «стрес», відпрацьовувала з учасницями способи виходу із стресу, підвищення рівня стресостійкості та самооцінки й впевненості у своїх можливостях. За допомогою вправ, ігор і тестів освітяни вчилися швидко приймати рішення, планувати час, виявляти внутрішні ресурси, визначали власний ступінь схильності до стресів і рівень стресостійкості, розвивали здібності передбачення стресових ситуацій та виявлення причин стресового стану.
  Захід був цікавим, пізнавальним і пройшов у піднесеному настрої.