СКОРО ДВЕРІ ВІДКРИЄ САДОК

Дата: 30.10.2018 15:26

30 жовтня 2018 року в Зборівській міській раді відбулась нарада щодо завершення капітального ремонту приміщення майбутнього дитячого садочку в селі Оліїв.

У нараді взяли участь:

• Руслан Максимів, міський голова;
  • Ярослава Білан, секретар Зборівської міської ради;
  • Ярослав Гаранджук, заступник міської ради;
  • Надія Мельник, методист Зборівського РМК;
  • Володимир Кривоніс, директор ЗОШ І-ІІІ ст. села Оліїв;
  • Володимир Гончаренко, в.о. старости села Оліїв;
  • Михайло Бігус, начальник управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради;
  • Тетяна Тихоліз, заступник начальника управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради – начальник відділу освіти.

Було обговорено питання штатної чисельності працівників, санітарні вимоги для ЗДО, умови формування навчально-виховного процесу майбутнього закладу, благоустрій території навколо будівлі.

А також запропонували оголосити  конкурс для молодших школярів ЗОШ І-ІІІ ст. села Олієва, на назву майбутнього закладу дошкільної освіти, відкриття якого планується до кінця 2018 року.