ІНФОРМАЦІЯ ПРЕС-СЛУЖБИ ЦЕНТРІВ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Дата: 30.10.2018 08:50

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення. Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
  Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії,  фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
  Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

ІНФОРМАЦІЯ ПРЕС-СЛУЖБИ УЦОЯО