МІСТО ТА ГРОМАДА: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Дата: 05.10.2018 12:24
Кількість переглядів: 1995

5 жовтня в стінах міської ради відбулась зустріч представників міської ради та підприємців міста, яку очолила Ярослава Білан, секретар Зборівської міської ради. На зустрічі обговорювались питання щодо основних проблем міста та шляхи їх реалізації.

Зокрема Ярослав Гаранджук, заступник міського голови, озвучив план перспективного розвитку та повідомив присутніх про реалізацію проектів.

Володимир Багрій, начальник фінансового відділу, уточнив можливості бюджету міської ради, щодо забезпечення реалізації проектів та загалом фінансових можливостей громади.

У розмові обговорювались питання:

• щодо водоочисних споруд та вартості їх ціноутворення;
  • завершення  будівництва скейтпарку;
  • ремонт та реконструкція бруківки центральної вулиці міста Зборова;
  • підтримка та фінансування діяльності швидкої медичної допомоги;
  • та інші;

Окремо було висвітлено питання розвитку агротуристичного кластеру на території ОТГ, про що розповів Василь Мартюк.

В зустрічі також брали участь Леся Голояд, представник ГО «Зборів» Богдан Макогін, директор музею «Зборівська битва».