ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Дата: 05.10.2018 12:43

Шановні освітяни!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З найкращими побажаннями,
Зборівський міський голова, Управління освіти, культури,
молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради.