ВІТАННЯ ІЗ ВЕРЕСНЕВИМ СВЯТОМ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Дата: 03.09.2018 12:18

Щиро вітаємо всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості, мудрості, доброти і надій. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щира вдячність вам, шановні педагоги, за самовідданість, за покликання сіяти знання і добро, прагнення жити й творити майбутнє своєю невтомною працею!

Бажаємо Вам невичерпних творчих сил і наснаги, впевненості, нових професійних успіхів. У ваших руках – майбутнє держави. Найтепліші вітання – ветеранам педагогічної ниви, чий життєвий шлях став взірцем для багатьох їхніх вихованців!

Особливим і визначальним у житті День знань стане для першокласників, які, тримаючись за руки батьків, уперше стануть на незвіданий шлях знань. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутній фах, які будуть втілювати отримані знання та вміння в реальному житті. Тож нехай будуть щасливими й добрими ваші відкриття на нелегкій дорозі до знань!

Вчіться, щоб знати, діяти, створювати. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Пам’ятайте: освіта збереже Україну!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового 2018/2019 навчального року!

З повагою начальник управління М.Б. Бігус,

заступник начальника управління – начальник відділу освіти Т.В. Тихоліз