РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРШОГО ПРОЕКТУ НА ТЕРИТОРІЇ ЗБОРІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 23.08.2018 15:01

На початку 2018 року проводились обговорення проектів які планувала реалізувати Зборівська міська рада за рахунок державних субвенцій.

Після довготривалих дебатів, зборів та численних обговорень було прийнято рішення подати заявки на десять проектів, серед яких придбання автогрейдера.

Мінрегіон затвердив запропоновані проекти та розпочався процес їх реалізації в громаді. Було розпочато процедуру закупівлі автогрейдера. Для цього було проведено тендер у якому взяли участь п’ять учасників відкритих торгів. По завершенні процедури торгів переміг учасник, який запропонував найбільш вигідну пропозицію: ціна-якість.

Отже, автогрейдер вартість якого 2 млн. 590 тис.грн., придбаний за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, сьогодні, зранку 23 серпня, був доставлений в місто Зборів.