Упровадження Концепції «Нової української школи»

Дата: 28.06.2018 09:09

25  червня 2018 року відбулася нарада щодо підготовки закладів освіти до упровадження Концепції «Нової української школи» за участю секретаря Зборівської міської ради Білан Я.І., начальника управління  освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради  Бігуса М.Б. начальника відділу освіти Тихоліз Т.В., керівників закладів освіти.

Фото без опису Фото без опису

Відбулася конструктивна розмова учасників наради щодо підготовки та створення освітнього середовища за Концепцією «Нова українська школа». Обговорені фінансові  аспекти вирішення питань, які будуть винесені на чергову сесію Зборівської міської ради, що відбудеться 27 червня 2018 року.