18-19 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛИСЯ РОБОЧІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ПРОФІЛЬНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.06.2018 15:38

18-19 червня 2018 року відбулися робочі засідання постійних профільних  комісій, на яких розглядались проекти рішень, обговорювали значимість різних питань та їх реалізація. Основними були земельні питання, питання внесення змін до бюджету, питання встановлення місцевих податків та зборів.

У роботі комісії брали участь Руслан Максимів, голова міської ради, Ярослава Білан, секретар міської ради, В’ячеслав Горба та Ярослав Гаранжук, заступники міського голови, Володимир Багрій, начальник фінансового відділу.