ШКОЛА ЛОКАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ

15-17 червня 2018 року  відбулася заключна третя сесія Школи локальної демократії, організована ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». Разом з тренерами було опрацьовано питання що стосувалися механізму адвокація та комунікації на місцевому рівні, що таке бюджет громади і як досягти його ефективності. Відбувалися дискусії, спілкування та екскурсія в центр науки Тернополя.

12:05 18.06.2018

Перші кроки до співпраці між містами Зборів Україна та Горжіце Чеська республіка

У суботу, 9 червня, біля «вежі незалежності» містечка Горжіце пройшла урочиста церемонія вшанування вояків Чехословацьких легіонів, які сто років тому вибороли чехословацьку незалежність. В церемонії взяли участь Міністр регіонального розвитку ЧР Клара Досталова, Гетьман Краловоградецького краю Їржі Штєпан, Посол України в Чехії Євген Перебийніс, мер міста Горжіце Алеш Свобода та мер міста Зборова Руслан Максимів.

10:57 15.06.2018

На території Зборівської об’єднаної територіальної громади утворено нове фермерське господарство. Приватний підприємець Мисик Володимир Васильович житель міста Зборова вирощує кроликів та реалізовує їхнє м'ясо. Із слів підприємця кожен житель має можливість придбати на даному господарстві кроликів для власних потреб. На сьогоднішній день дане господарство налічує близько однієї тисячі тварин, але ПП Мисик В.В. не зупиняється на досягнутому, а лише прагне ще більше розвиватися та збільшувати поголів’я.

11:03 07.06.2018

ЧЕРГОВИЙ ВИЇЗД ЗЕМЕЛЬНОГО ВІДДІЛУ МІСЬКОЇ РАДИ З ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ У КОЗІВСЬКОМУ РАЙОНІ

29 травня 2018 року проводився виїзд земельного відділу міської ради в села Велика Плавуча та Хоростець Козівського району з розгляду заяв громадян щодо вирішення земельних питань та встановлення меж.  В склад робочої групи входили заступник міського голови В.Я. Горба, начальник земельного відділу міської ради А.Я. Вербіцький та юрист міської ради Т.Б. Бігус.

09:55 30.05.2018

ЗАВЕРШЕННЯ ОБЛАШТУВАННЯ ЗУПИНКИ У ЦЕНТРІ ЗБОРОВА

В центральній частині міста добігає до завершення замощення бруківки на зупинці біля кафе "Білий Берег" для зручності пасажирів. Роботи проводяться працівниками комунального підприємства КП "Зборів" за кошти міської ради.

12:44 22.05.2018

Всесвітній день вишиванки

Колискова пісня, вишитий мамин рушник, різнобарвна вишиванка – це одні із символів української національної самобутності. Вже стало традиційним проводити в третій четвер травня всесвітній день вишиванки. Цю чудову традицію підтримали працівники Зборівської міської ради та працівники управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення.

15:22 17.05.2018

15-16 травня 2018 року відбулись засідання постійних комісій Зборівської міської ради на яких було розглянуто проекти рішень до чергової сесії. В роботі комісії взяли участь працівники Зборівської міської ради, управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення, запрошені жителі громади.

16:18 16.05.2018