Оплата земельного податку

Дата: 31.05.2024 14:00

Шановні користувачі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Зборівської територіальної громади!

Повідомляємо Вас про обов’язковість сплати земельного податку!

Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для отримання квитанцій про сплату земельного податку просимо мешканців міста Зборів звернутися до Зборівської міської ради (відділ земельних ресурсів). Мешканцям старостинських округів для отримання квитанцій звертатися до своїх старостатів.

Оплату можна здійснити в будь-якому відділенні банку, поштовому відділенні, самостійно через Інтернет за реквізитами вказаними у квитанціях.

Наголошуємо, що термін сплати земельного податку – до 25 серпня 2024 року. За невчасну сплату земельного податку буде нараховуватися пеня.