З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ДОВІРИ СУСПІЛЬСТВА ДО ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 18.09.2023 08:43

«З метою підвищення довіри суспільства до органів прокуратури, Офісом Генерального прокурора запроваджено способи захищеного (у тому числі анонімного) отримання інформації про порушення прокурорами прокуратур усіх рівнів правил прокурорської етики, недостовірність тверджень у деклараціях доброчесності прокурорів, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури, а також про факти недотримання працівниками органів прокуратури законодавства у сфері запобігання корупції.

Таку інформацію можна надати через спеціальну телефонну лінію: (044)
200-77-93 (у робочий час) та спеціальну електронну
пошту: dovira@gp.gov.ua (цілодобово).

При цьому оновлено сайт Офісу Генерального прокурора, на якому в розділі «Громадянам - Повідомити - Про порушення, допущені працівниками прокуратури» зазначено порядок звернення на спеціальну телефонну лінію та спеціальну електронну пошту».