ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 07.08.2023 19:19

20.07.2023р. в селах Залозецької ОТГ (Ренів,Чистопади,Гаї за Рудою,Підберізці,Серетець)  будуть на прийомі медики Залозецького центру первинної медико-санітарної допомоги та працівники ДУ "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

Ви зможете виміряти АТ,зробити ЕКГ, визначити рівень цукру в крові, проконсультуватись з сімейним лікарем,при показах провести експрес тестування на гепатит В,С,ВІЛ,провести вакцинацію від дифтерії та правця,COVID -19.

10.08.2023р. В селах Зборівської ОТГ (Заруддя, Розгадів, Жабиня, Кальне, Годів)

Годину прийому в кожному селі уточнюйте у фельдшера.

Запобігати захворюванням легше, ніж лікувати !!!