Оголошення про оскарження рішення Зборівської міської ради

Дата: 01.05.2023 16:00

Оголошення про оскарження рішення Зборівської міської ради

від 21 липня 2022 року № 4599 у справі №500/2847/22

Восьмим апеляційним адміністративним судом розглядається справа №500/2847/22 за апеляційною скаргою Зборівської міської ради Тернопільського району Тернопільської області на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 05 грудня 2022 року про визнання протиправним та скасування рішення восьмого скликання двадцять дев’ятої сесії Зборівської міської ради Тернопільського району Тернопільської області від 21 липня 2022 року № 4599 «Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Кабарівці Зборівського району Тернопільської області».

Судове засідання по справі № 500/2847/22 призначено на 11 травня 2023 року о 14:00 у приміщенні Восьмого апеляційного адміністративного суду за адресою: вул. Саксаганського,13,  м. Львів.